CO O NÁS ŘEKLI A NAPSALI KLIENTI


"Jsem moc ráda, že jsme se rozhodli pro CEBYT a těším se na spolupráci. (Od našeho stávajícího správce bychom takovou profesionální radu věru neobdrželi)."

"Dobrý den, paní Hrdonková, moc Vám děkuji za zprávu a Váš vstřícný přístup. Panu XY byste mohli nabídnout Vaše služby, je evidentní, že služby jejich ekonomického / účetního oddělení ani po letech nemá pod kontrolou...."

"Shrnuto závěrem jsme se vždy u zaměstnanců CEBYT a.s. setkali s ochotou a profesionalitou."

"Mohu konstatovat, že jsme se spoluprací spokojeni, zatím se nevyskytl problém, který bychom vzájemně nevyřešili a mohu za výbor samosprávy firmu doporučit."

"Na Cebyt jsem narazil náhodou a oslovil je s prosbou o nabídku na správcovské služby. První reakce ve mne zanechala velký dojem, protože nabídka přišla v požadovaném detailu a v dohodnutém termínu. Následná spolupráce se vždy nesla ve stejném duchu. Pokud o něco požádám, vždy dostanu profesionální odpověď. Pokud něco nepokrývá společná smlouva, vždy dostanu zavčas upozornění, že se jedná o placenou práci nad rámec smlouvy. Ovšem po jasném odsouhlasení ceny, vždy dostanu přesně to, o co žádám. Prostě přijde mi, že pro Cebyt není nic problém, můžu vřele doporučit."

"Na základě dosavadních zkušeností musíme konstatovat, že přístup jak k původní poptávce, tak procesu přebírání s paní Hrdonkovou i řešení technických záležitostí s technickým oddělením zatím shledáváme naprosto profesionální, jasně vymezené, opírající se znění smlouvy i interní procedury. Na veškeré naše dotazy jsme vždy dostali jasnou a odbornou odpověď."

"Od počátku se se společností CEBYT výborně komunikovalo. Také odborná znalost všech zaměstnanců je na velmi vysoké úrovni. V průběhu naší spolupráce se nám například v součinnosti se společností CEBYT podařilo zahájit převod bytů do osobního vlastnictví a taktéž projít procesem založení společenství vlastníků bytových jednotek."

"Dovolte za mě i za celý výbor Vám a Vašemu kolegovi poděkovat za pomoc a podporu a především za stavební dozor. Bez vás bychom si s nimi (tj. dodavatelem stavebních prací) těžko poradili...."

"Dobrý den, to jsou skvělé zprávy. Je mi jasné, že služby nad rámec smlouvy zaplatíme, to je přirozené a souhlasím."

"Dobrý den, paní Zelenková, děkuji za celou realizaci a vedení opravy. Osobně jsem s vámi spokojený."

"Dobrý den, děkuji za zaslané podklady. Dostal jsem je v pořádku. Elaboráty jsou obsáhlé a budu je tedy prodrobně studovat nějaký čas. Na první rychlý pohled na provádění výběrového řízení bych konstatoval, že bylo prováděno zodpovědně, kvalitně a i výsledek  - vybrání firmy XXX  - je podle mně správná volba."

"Jako vlastníci bytových jednotek spolupracujeme se společností CEBYT cca 3 roky. Tyto 3 roky zahrnovaly velké množství e-mailů, telefonátů a další korespondence. S velkou chválou musíme konstatovat, že pracovníci společnosti nám vždy vyšli vstříc a snažili se všechny problémy vyřešit k naší spokojenosti. Jejich jednání bylo pokaždé proaktivní a  komunikace naprosto bezproblémová. Vše, co si může od správcovské společnosti vlastník přát."

"Dobrý den, paní Zelenková,
ještě jednou děkuji za rychlé projednání a prodloužení platnosti nabídky ... na čištění topné soustavy v našem objektu....s prací technického oddělení jsem opravdu spokojený,
                                hodnocení :      1* ."
16.7.2020

"Spolupráci s technickým oddělením Cebytu hodnotíme jednoznačně jako úspěšnou. Zvláště oceňujeme výbornou spolupráci a pomoc při složitém projektu opravy přístupové cesty k domu, kde nám technické oddělení pomohlo i ve výběru výborného dodavatele. V současné době plánujeme realizaci dalšího velkého projektu a budeme opět využívat zlužeb a zkušeností technického oddělení Cebytu."
19.7.2020

© 2016 CEBYT, a.s.